Showdown DNA Toernooi 2022

Zondag 18 december is het zover.

het eerste Showdown DNA Toernooi .

We hebben er hard voor gewerkt om voor jullie een leuk en sportief toernooi te kunnen organiseren.

tijdens dit toernooi hebben we ook een livestream zodat iedereen die er niet bij is ook de wedstrijden kan zien.

Natuurlijk word deze livestream ook beneden getoond zodat spelers die beneden zijn en aan het genieten zijn van hun eten en drinken toch de wedstrijden kunnen volgen, we zien jullie graag zondag 18 December vanaf 10:00

Hieronder nog het wedstrijd schema van de dag er staan tijden bij maar dit zijn richt tijden,

Poule A

TijdSpelerSpeler
10:15Stefan van LoenenIris van der Zaag
10:23Nicky CorstanjeLore Casselmann
10:31Gijs HulscherJoke Peppelman
10:39Iris van der ZaagNicky Corstanje
10:47Lore CasselmannJoke Peppelman
10:55Stefan van LoenenGijs Hulscher
11:03Iris van der ZaagLore Casselman
11:11Nicky CorstanjeJoke Peppelman
11:19Stefan van LoenenLore Casselmann
11:27Iris van der ZaagGijs Hulscher
11:35Stefan van LoenenNicky Corstanje
11:43Lore CasselmannGijs Hulscher
11:51Iris van der ZaagJoke Peppelman
11:59Nicky CorstanjeGijs Hulscher
12:07Stefan van LoenenJoke Peppelman

Poule B

TijdSpelerSpeler
12:15Kurt LambertMarko Molenaar
12:23Karin EikelenboomKevin Fidecius
12:31Dennis BlankevoordeStefan Heuker
12:39Kurt LambertKarin Eikelenboom
12:47Marko MolenaarKevin Fidecius
12:55Karin EikelenboomDennis Blankevoorde
13:03Kurt LambertStefan Heuker
13:11Kevin FideciusDennis Blankevoorde
13:19Marko MolenaarKarin Eikelenboom
13:27Kurt LambertKevin Fidecius
13:35Karin EikelenboomStefan Heuker
13:43Marko MolenaarDennis Blankevoorde
13:51Kevin FideciusStefan Heuker
13:59Kurt LambertDennis Blankevoorde
14:07Marko MolenaarStefan Heuker

+/- 15 minuten pauze

1st Halve Finale Nr1 Poule A vs Nr2 Poule B best of 3 sets no time limit
14:20  
2de Halve Finale Nr2 Poule A vs Nr1 Poule B best of 3 sets no time limit
14:50  
Wedstrijd om plaats 12 en 11 NR6 poule A vs NR6 poule B 1 set
15:20  
Wedstrijd om plaats 10 en 9 NR5 poule A vs NR5 poule B 1 set
15:28  
Wedstrijd om plaats 8 en 7 NR4 poule A vs NR4 poule B 1 set
15:36  
Wedstrijd om plaats 6 en 5 NR3 poule A vs NR3 poule B 1 set
15:44  
Wedstrijd om plaats 4 en 3 verliezende halve finalisten best of 3 sets
16:00  
Wedstrijd om plaats 1 en 2 winnende halve finalisten best of 3 sets
16:30  

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *