Showdown toernooi DNA Tilburg 2022

Kijk hier live 18/12/2022 naar de livestream

Poule A

TijdSpelerSpeleruitslag
10:15Stefan van LoenenIris van der Zaag  11-9
10:23Nicky CorstanjeLore Casselmann 12-0
10:31Gijs HulscherJoke Peppelman 11-4
10:39Iris van der ZaagNicky Corstanje 2-12
10:47Lore CasselmannJoke Peppelman 2-12
10:55Stefan van LoenenGijs Hulscher 6-10
11:03Iris van der ZaagLore Casselman 12-10
11:11Nicky CorstanjeJoke Peppelman 11-2
11:19Stefan van LoenenLore Casselmann 11-2
11:27Iris van der ZaagGijs Hulscher 10-6
11:35Stefan van LoenenNicky Corstanje 5-10
11:43Lore CasselmannGijs Hulscher 3-12
11:51Iris van der ZaagJoke Peppelman 12-5
11:59Nicky CorstanjeGijs Hulscher 10-9
12:07Stefan van LoenenJoke Peppelman 11-4
Poule AWedptnvoortegensaldo
1Nicky Corstanje55551837
2Gijs Hulscher53483315
3Stefan van Loenen5344359
4Iris van der Zaag5345441
5Joke Peppelman512747-20
6Lore Casselmann501759-42

Poule B

TijdSpelerSpeleruitslag
12:15Kurt LambertMarko Molenaar 7-11
12:23Karin EikelenboomKevin Fidecius 11-9
12:31Dennis BlankevoordeStefan Heuker 9-12
12:39Kurt LambertKarin Eikelenboom 2-12
12:47Marko MolenaarKevin Fidecius10-12
12:55Karin EikelenboomDennis Blankevoorde 5-12
13:03Kurt LambertStefan Heuker 4-11
13:11Kevin FideciusDennis Blankevoorde 7-11
13:19Marko MolenaarKarin Eikelenboom 8-11
13:27Kurt LambertKevin Fidecius 9-12
13:35Karin EikelenboomStefan Heuker 4-12
13:43Marko MolenaarDennis Blankevoorde 11-2
13:51Kevin FideciusStefan Heuker 3-11
13:59Kurt LambertDennis Blankevoorde 12-5
14:07Marko MolenaarStefan Heuker 0-12
Poule BWedptnvoortegensaldo
1Stefan Heuker55582038
2Karin Eikelenboom5343430
3Marko Molenaar524044-4
4Dennis Blankevoorde523947-8
5Kevin Fidiecius524352-9
6Kurt Lambert513451-17

+/- 15 minuten pauze

1st Halve Finale Nr1 Poule A vs Nr2 Poule B best of 3 sets no time limitUitslag
14:20 Nicky Corstanje – Karin Eikelenboom 13-10 12-3 
2de Halve Finale Nr2 Poule A vs Nr1 Poule B best of 3 sets no time limitUitslag
14:50 Gijs Hulscher – Stefan Heuker 6 -11 1-11 
Wedstrijd om plaats 12 en 11 NR6 poule A vs NR6 poule B 1 setUitslag
15:20 Lore Casselman – Kurt Lambert 2-11  
Wedstrijd om plaats 10 en 9 NR5 poule A vs NR5 poule B 1 setUitslag
15:28 Joke Peppelman – Kevin Fidecius 11-9  
Wedstrijd om plaats 8 en 7 NR4 poule A vs NR4 poule B 1 setUitslag
15:36 Iris van der Zaag – Dennis Blankevoorde 5-12  
Wedstrijd om plaats 6 en 5 NR3 poule A vs NR3 poule B 1 setUitslag
15:44 Stefan van Loenen – Marko Molenaar 4-11  
Wedstrijd om plaats 4 en 3 verliezende halve finalisten best of 3 setsUitslag
16:00 Karin Eikelenboom – Gijs Hulscher 8-12 11-712-6 
Wedstrijd om plaats 1 en 2 winnende halve finalisten best of 3 setsUitslag
16:30 Nicky Corstanje – Stefan Heuker 6-12 7-11 
PlaatsNaam
1Stefan Heuker
2Nicky Corstanje
3Karin Eikelenboom
4Gijs Hulscher
5Marko Molenaar
6Stefan van Loenen
7Dennis Blankevoorde
8Iris van der Zaag
9Joke Peppelman
10Kevin Fidecius
11Kurt Lambert
12Lore Casselman

3 thoughts on “Showdown toernooi DNA Tilburg 2022

  1. Hallo allemaal,

    Even wat opmerkingen: tijdens de halve finales is de speler aan de trapzijde niet meer te zien omdat er iemand voor de camera staat en daarmee dat stuk beeld afdekt.
    Misschien mogelijk dat namen van spelers in beeld staan. Niet iedereen kent spelers van gezicht.
    En eventueel een stand van score zou helemaal geweldig zijn.
    Succes aan de finalisten.

    Groetjes, Carl

    1. Carl,

      Dit hadden wij ook gezien, echter was de wedstrijd al begonnen en kunnen wij dan niet meer de kamer betreden.
      Dat zijn nou eenmaal de regels.
      bedankt voor je reactie,

      Met vriendelijke groet
      Daniel Alonso
      Secretaris Showdown DNA Tilburg

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *