Zuid-Holland Toernooi 2022

Stefan Heuker heeft het Zuid-Holland toernooi 2022 gewonnen met zijn thuis club GSV de sleutels.

Met dank aan Stefan Heuker voor de foto`s

hieronder een aantal foto’s (bijschrift foto`s volgt later) en later volgen de uitslagen

1Poule BAchmad MartosoewondoFred Aarden110110   40
3Poule AJeroen TulpAnnelies Kruyf116120   40
4Poule BStefan HeukerKevin Fidecius128811122 31
5Poule BHelma van der BoomEdith van der Meulen126124   40
6Poule ARick SteendamInge Dix115112   40
7Poule BKevin FideciusFred Aarden121122   40
8Poule BStefan HeukerAchmad Martosoewondo10121111310 31
9Poule AJeroen TulpKarin Eikelenboom122117   40
11Poule BHelma van der BoomFred Aarden117110   40
12Poule BKevin FideciusEdith van der Meulen120126   40
13Poule AJeroen TulpRick Steendam115129   40
14Poule AKarin EikelenboomInge Dix117116   40
15Poule BAchmad MartosoewondoHelma van der Boom1210128   40
16Poule BStefan HeukerEdith van der Meulen111120   40
18Poule AAnnelies KruyfInge Dix311125115 31
19Poule BKevin FideciusAchmad Martosoewondo129311311 13
20Poule BEdith van der MeulenFred Aarden11131513123 31
Poule AKarin EikelenboomRick Steendam115126   40
                 
Poule BStefan HeukerHelma van der Boom116129   40
Poule BAchmad MartosoewondoEdith van der Meulen121113   40
Poule AKarin EikelenboomAnnelies Kruyf110122   40
Poule BKevin FideciusHelma van der Boom1310114   40
Poule BStefan HeukerFred Aarden124123   40
Poule AJeroen TulpInge Dix120112   40
Poule ARick SteendamAnnelies Kruyf126511121 31
Poule  A
Naamgesp. Wed.Westr.puntenSets voorSets TegenSets Tot.Setgem.Pnt voorPnt tegenTotaal
1Jeroen Tulp4168087,63923161
2Karin Eikelenboom4126283,50774928
3Rick Steendam474590,5676715
4Annelies Kruyf443710-4,405296-44
5Inge Dix41189-5,564393-50
Poule  B
Naamgesp. Wed.Westr.puntenSets voorSets TegenSets Tot.Setgem.Pnt voorPnt tegenTotaal
1Stefan Heuker518102125,751366769
2Achmad Martosoewondo51693124,081237449
3Kevin Fidecius51484122,081118625
4Helma van der Boom5846100,5093885
5Edith van der Meulen532911-5,8259123-64
6Fred Aarden5111011-7,6446130-84

Ronde 2 Plaatsingswedstrijden en Finale

31A1B2KruisfinaleJeroen TulpAchmad Martosoewondo118124   40
32A2B1KruisfinaleKarin EikelenboomStefan Heuker411612   04
33A6B6Plaats 11-120Fred Aarden011011   04
34A5B5Plaats 9-10Inge DixEdith van der Meulen911911   04
35A4B4Plaats 7-8Annelies KruyfHelma van der Boom712412   04
36A3B3 Plaats 5-6Rick SteendamKevin Fidecius1111210611 13
37V31V32Plaats 3-4Achmad MartosoewondoKarin Eikelenboom311411   04
38W31W32FinaleJeroen TulpStefan Heuker124811611 13
Eindstand Zuid-Holland Toernooi 2022
1Stefan Heuker 
2Jeroen Tulp 
3Karin Eikelenboom 
4Achmad Martosoewondo
5Kevin Fidecius 
6Rick Steendam 
7Helma van der Boom 
8Annelies Kruyf 
9Edith van der Meulen 
10Inge Dix 
11Fred Aarden 

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.